Apartament 1+1 per shitje tek Komuna Parisit

Rruga Komuna e Parisit , Tirane

1 DH
1 TU
76 m2
EUR 145,000
Në shitje

Informacion

ID
3613
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 145,000
Sipërfaqja
76 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 eshte per shitje tek Komuna Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te hapesires, i ndare ne koridor shperndares, sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje ballkon te mbyllur. Apartamenti shitet i mobiluar, i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Posedon certifikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
76 m2
Sipërfaqja e Brendshme
76 m2

Adresa

Rruga
Rruga Komuna e Parisit
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Lindje

Pamja

Qyteti
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj