Ambient 215 m2 per shitje tek Ish Ekspozita

Bulevardi Gjergj Fishta , Tirane

215 m2
EUR 537,500 EUR 2,500/m2
Në shitje

Informacion

ID
3630
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 537,500
Sipërfaqja
215 m2
Çmimi /m2
EUR 2,500

Përshkrimi

Ambient 215 m2 i ndare ne dy hyrje me siperfaqe 129 m2 dhe 86 m2, eshte per shitje prane Ish Ekspozites ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje ndertese te re, te mirembajtur komerciale dhe residenciale me 2 ashensore. Karakteristike e vecante eshte tarraca. Ambienti shitet i gjithi, duke dhene mundesine e perdorimit i ndare ose i bashkuar sipas planimetrise ekzistuese. Muret jane lesh guri, dritatet jane triple xham, izolim akustik dhe termal. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
215 m2
Sipërfaqja e Brendshme
215 m2

Adresa

Rruga
Bulevardi Gjergj Fishta
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
10
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Viti I ndërtimit
2000
Faza e Ndërtimit
Completed
Mobilimi
E Pamobiluar
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Qyteti

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj