Vile me qera te kompelksi me i ri rezidencial Collina Verde

Rruga Rezervat e Shtetit , Tirane

4 DH
4 TU
337 m2
EUR 3,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3645
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi Neto
EUR 3,500 /muaj
Sipërfaqja
337 m2

Përshkrimi

Vile me qera ne kompleksin me te pritur Collina Verde ne Lunder afer rolling hills. Banesa ka tre kate me kater dhome gjumi, kater tualete, me veranda dhe ballkone ne katet e siperme. Ne katin nendhe ka nje dhome ndenje tjeter qe eshte e lidhur direkte me oborrin, nje dhome dhe nje banje. Vila eshte shume mire e organizuar dhe nese doni nje jetese larg zhurmes dhe pluhurit te Tiranes, kjo prone eshte per ju.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
337 m2
Sipërfaqja e Tokes
400 m2

Adresa

Rruga
Rruga Rezervat e Shtetit
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
4
Dhomat e Ndenjes
2
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Planimetria

Eksploro zonën