Apartament 2+1 ne shitje tek Myslym Shyri

Rruga Vangjush Furxhi , Tirane

2 DH
1 TU
65 m2
EUR 155,000
Në shitje

Informacion

ID
3650
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 155,000
Sipërfaqja
65 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues pa ashensor. Lokacioni eshte ideal per nje jetes te qete dhe komode. Organizohet ne nje depo ne hyrje, sallon se bashku me kendin e kuzhines me akses ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare dhe dalje ne ballkon. Me certifikate pronesie. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
65 m2
Sipërfaqja e Brendshme
65 m2

Adresa

Rruga
Rruga Vangjush Furxhi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Parku
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj