Vile me qera afer TEG

Rruga Vilave , Tirane

4 DH
4 TU
358 m2
EUR 3,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3655
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 3,500 /muaj
Sipërfaqja
358 m2

Përshkrimi

Nje vile e mrekullueshme ne nje kompleks te ri afer TEG-ut. Vila ka kater kate me nje kat nentok dhe ka nje post parkimi. Ne katin e pare ndodhet kuzhina dhe salloni me nje organizim te hapur dhe plot drite natyrale. Kati nentoke eshte i hapur dhe mund te perdoret si zyre ose nje ambient ndenje i dyte. Ne katin e dyte ndodhen tre dhomat ku dy nga dhomat kan garderob. Dhoma matrimonjale gjithashtu ka banjo brenda. Ne katin e fundit ka nje dhome te madhe e cila gjithashtu mund te perdoret si zyre, nje tualet dhe nje verand te madhe me pamje spektakolare.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
358 m2
Sipërfaqja e Tokes
327 m2

Adresa

Rruga
Rruga Vilave
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
4
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
4
Ballkonet
4
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar

Planimetria

Eksploro zonën